Opinie o Roberto Alvarez. Afiszuje pożyczki internetowe w Elblągu – ale czy to wystarczy aby mu zaufać? Raczej NIE. Łapka w dół.

Roberto Alvarez i jego oferta pożyczki internetowej w 72 godziny na 2% z portalu oglaszamy24

Sprawdzamy pożyczki w 72 godziny udzielane przez niejakiego Roberto Alvareza. Afisz znaleziony na portalu z ogłoszeniami online, jest to znany portal wśród szukających rozwiązań finansowych w niemożliwych sytuacjach. Dosłownie cuda na kiju można tam znaleźć ale z materializacją już inaczej. Chcesz dowiedzieć się więcej, jak działa finansista Alvarez i czy oferta na 2% nie jest przypadkiem skierowana do osób, które nic o kapitalizmie dosłownie nie wiedzą – to czytaj dalej.

Elblądzkie pożyczki? To chybiony strzał. To tylko kategoria w portalu Oglaszamy24 znanego z łączenia ludzi IN SPE (lac. przy nadziei) z różnego rodzaju wirtualnymi przedsiębiorcami. Afiszów poprawnych od firm jest wprawdzie część ale toną w masie nie realnych usług.

Ogłoszenie wygląda w całości następująco:

Całe ogłoszenie od Alvareza na Elbląg

Jak widać jest to kategoria. Inne oferty od tej grupy są też w innych kategoriach. To tylko przykład aby dobrze zegzemplifikować dla wszystkich, którzy będą szukali o nim opinii.

Łapka w dół dla takich ofert.

Opinia o Roberto jest gromko-niedobra.

Żadnej pomocy finansowej nie spodziewaj się z takich ogłoszeń. Będzie to wyglądać dalej tak:

  1. będzie omówienie warunków, język łamana polszczyzna
  2. kontakt email i ewentualnie WhatsApp (lub podobnie, telefonia internetowa, nie jestem na czasie)
  3. umowa, fałszywe stęple, podpisy, dane
  4. prośba o wpłatę ubezpieczenia – takiej praktyki nie ma
  5. prośba o wpłatę za transfer – takiej praktyki również nie ma
  6. częsty szantaż jeśli się nie chce zapłacić

i wiele innych możliwych scenariuszy ale wszystkie sprowadzają się do tego, że przed otrzymaniem pożyczki na swoje konto bankowe to Ty musisz przelać im pieniądze. Pod różnymi pozorami ale jak pokazuje ilość wkręconych internautów to nadal działa.

Wypowiedz się

Twój adres pozostawiony w polu email nie zostanie opublikowany, służy on do komunikacji administracji z czytelnikiem. Jeśli chcesz dodać swój adres email pozostaw go w treści komentarza i opisz zasady, na których można z Tobą się przez niego komunikować.

Komentarze są elementem dodatkowym witryny. Służą do recenzowania oraz do wyrażania własnych opinii. Administracja Faraon24 nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy. Dane wprowadzane w formularzu tylko w wyjątkowych przypadkach są uznawane za dane osobowe opisane w ustawie o ochronie danych osobowych oraz RODO.

Wysyłając formularz akceptujesz Politykę Prywatności Faraon24

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.