Faraon24 » Opinie » Ranking pożyczek ratalnych: październik 2020. Najlepsze pożyczki na raty

Ranking pożyczek ratalnych: październik 2020. Najlepsze pożyczki na raty

Ranking pożyczek ratalnych: październik 2020. Najlepsze pożyczki na raty

Październik 2020 to miesiąc odrabiania strat firm dostarczających pożyczki przez internet. Zarówno pozabankowe jak i bankowe odrabiają straty. Nastąpiło wiele przetasowań w tabelach, niektóre firmy zniknęły czasowe, inne totalnie zaprzestały działalności. A gdzie dwóch się bije tam trzecie korzysta. Oto najnowszy ranking pożyczek na raty przez internet.

Kryteria nie są wygórowane, warunki, które trzeba spełnić są bardzo proste. Wystarczy legitymować się ważnym dowodem osobistym oraz posiadać dochód umożliwiający spłatę zobowiązania. Długoterminowe pożyczki zawsze wiążą się z ryzykiem w perspektywie długiego czasu ich spłacania. Nie zawsze da się przewidzieć z natury nieprzewidywalne i niespodziewane zdarzenia losowe, które wymagają dodatkowego finansowania. W pierwszej kolejności sprawdzamy kredyty gotówkowe ale jeśli zależy nam na szybkości i łagodniejszym badaniu zdolności kredytowej kosztem podwyższonej ceny to pożyczki długoterminowe są doskonałą alternatywą. Pozabankowe pożyczki ratalne na październik zostały tak skomponowane aby niska rata była głównym determinantem rankingu. To dzięki niskiej racie podwyższona cena nie będzie stwarzać zagrożenia dla poprawności spłaty. Część firm zaczyna przekwalifikowywać się z chwilówek na pożyczki ratalne i taki trend powinien się utrzymać. Nowe chwilówki na raty już się pojawiają i w październikowym rankingu są ewidencjonowane.

Najlepsze pożyczki ratalne w październiku

To są najlepsze według redakcji Faraon24 pożyczki ratalne w październiku 2020:

  1. Supergrosz
  2. Profimo
  3. Aasa Lekkie Raty
  4. Smartney
  5. Wonga

Pokazane jest pierwszych 5 miejsc. Całość jest tu: https://faraon24.pl/pozyczki-na-raty/

Supergrosz liderem rankingu pożyczek na raty przez internet

Nieporównywalnie wyższa przyznawalność przy równie nieporównywalnej małej restrykcyjności w badaniu zdolności kredytowej. Raportujemy, że nawet klienci bardzo bez BIK otrzymują pożyczki. Nie zawsze są na takich warunkach jak dla dobrego klienta z nieskazitelną historią kredytową ale jako alternatywa dla kredytów gotówkowych wypada doskonale.

Profimo 3000 PLN pożyczki na 17 rat

Kwota niewielka ale bardzo popularna wśród pożyczek ratalnych. Maksymalne limity w innych firmach potrafią sięgać nawet 60.000 PLN a jak wiemy z naszych wewnętrznych statystyk to pożyczki do 5.000 PLN na raty cieszą się rosnącą popularnością. RRSO jest całkiem standardowe jak na pożyczki pozabankowe i wynosi od 73,83% w skali 1 roku.

Aasa Lekkie Raty w rankingu z pożyczką 15.000 PLN na 36 miesięcznych rat

Aasa to firma jak można już powiedzieć z tradycjami. Niższa przyznawalność w odnesieniu do Smartney i Profimo ale za to okraszona niższym RRSO bo już startującym od 62,53%. Wyróżnikiem wartym podania jest możliwość karencji w spłacie – takie wakacje kredytowe (spłacamy odsetki, kapitał odkładamy na później). Te wakacje kredytowe mogą potrwać bagatela 6 miesięcy. To coś obok czego trudno przejść obojętnie.

Smartney wskoczył na czwartne miejsce w październiku 2020

Smartney ma aktualnie promocję “gwarancja do 60 dni darmowy zwrot”. Oznacza to, że jeśli w przeciągu 60 dni od wzięcia pożyczki ratalnej Smartney zwrócimy ją w całości to nie poniesiemy z tego tytułu kosztów. Żadnej prowizji i żadnych odsetek.

ocena
[W sumie: 0 | srednia:0]

Dodaj komentarz / opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.