Currently set to Index
Currently set to Follow
Faraon24 » Pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń bez bik

Pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń bez bik

Pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń bez bik

Tego szukacie i nic nie znajdujecie. Musi być pozabankowa. Rozjaśnię nieco sprawę. Ten wpis jest dla wszystkich zadłużonych ze złą historią w biku bez możliwości przedstawienia zaświadczenia o dochodach.

Kto może otrzymać pożyczkę na raty?
 • minimum 18 lat, często od 21 a nawet od 25 lat
 • minimalna zdolność kredytowa – tj. w skrócie ­ czyste rejestry biur informacji gospodarczych i brak zaległości w bazie BIK zawierającej naszą historię kredytową
 • obywatelstwo polskie, coraz częściej obywatelstwo ukraińskie
Kto może otrzymać raty przez internet?
 • posiadacz konta w banku
 • posiadacz telefonu komórkowego
 • posiadacza adresu email
A bez zaświadczeń?

Otrzyma każdy ponieważ – patrz punkt wyżej – tj. wszystko musi odbyć się szybko przez stronę www.

nie oznacza to jednak, że dochody nie są wymagana… specjalne API połączy się z kontem bankowym i sprawdzi jakie wpłaty mieliśmy w przeciągu ostatnich 3 miesięcy. Nieważne czy to wypłata z pracy czy kieszonkowe od bogatej ciotki – jeśli to regularny dochód to jest OK.

No i bez BIK

Z bikiem sprawa wygląda następująco: małe zadłużenie do 200 zł do 60 dni to pestka niestojąca na przeszkodzie. Jeśli jednak masz coś więcej do spłaty i od dłuższego czasu z tym zalegasz to taka informacja bardzo prawdopodobnie będzie też dostępna za pośrednictwem bigów (bazy BIG). Jakieś bigi są zawsze sprawdzane – nie ma przebacz.

Konkludując

Śmiało – składaj wnioski lub szukaj dalej – dla większości będzie to wielokrotne całowanie klamek. Osobiście znam mnóstwo takich przypadków – klient chodzi od parabanku do parabanku, wnioski składał już wszędzie. W końcu trafia albo na pożyczki poz zastaw (jeśli takowy posiada) – nie polecam, pożyczki z żyrantem (jeśli ma przyjaciela wiernego) – nie polecam czy nawet na pożyczki przez email z egzotycznych krajów – bez komentarza.

Także: nie masz zaświadczenia o dochodach lub nie chcesz go dawać – nic trudnego, pozabankowe pożyczki online charakteryzują się głównie brakiem wymogu wysyłania zaświadczeń (ale dochód trzeba mieć); przez internet działa mnóstwo firm, niektórych umowy pożyczkowe. dostarczają kurierzy a niektórych nawet nie trzeba osobiście podpisywać (pełnomocnik online); a jeśli masz zły bik – bracie – siostro – kuzynie i kuzynko – niestety nic z tego.

  1. Michał Straus

   Proszę o sprawdzenie prywatny inwestor radosław pomykała. Ma konto na sprzedajemy.pl

   Nic dobrego. Ogłoszenie lakoniczne. Ewidentnie nie ma to nic wspólnego z prawdziwą usługą. Pozatym zawodowo pożyczek mogą udzielać tylko spółki z kamitałem zakładowym min. 200 tys.zł.

   No chyba, że chodzi o przejęcie zastawu – samochód, nieruchomość etc. – PRZEJĘCIE – podkreślam, nie przyjęcie.

   Przepraszam, że długo nie odpowiadałem ale był miałem poważne problemy techniczne z komentarzami i pocztą.

Opinie internautów

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.