Strona główna » Pożyczki i chwilówki online – nowe opinie » Pożyczanie online 20,000ᴾᴸᴺ – te 4 firmy są sprawdzone i nie zrujnują portfela

Pożyczanie online 20,000ᴾᴸᴺ – te 4 firmy są sprawdzone i nie zrujnują portfela

Pożyczanie online 20,000ᴾᴸᴺ – te 4 firmy są sprawdzone i nie zrujnują portfela

Rujnacja portfela klienta odbywa się zbyt często podczas pożyczania przez internet. Firm, które pożyczają jest bardzo dużo ale tylko garstka ma korzystne oferty. Oto i one.

Wszystkie są w zestawieniu pożyczek on-line pod adresem:
https://faraon24.pl/pozyczki-online/
i są to w kolejności od najtańszej:
Pożyczka OnLine Provident z kosztem ≥ 9,89% RRSO, www: https://www.provident.pl/samoobslugowa

Pożyczka OnLine Smartney z kosztem ≥ 14,58% RRSO, www: https://smartney.pl/ opis: https://faraon24.pl/pozyczki-online/smartney/

Pożyczka OnLine Monedo Now z kosztem ≥ 17,87% RRSO, www: https://www.monedo.pl/now/
oraz Pożyczka OnLine YOLO z kosztem ≥ 37% RRSO, www: https://www.yolo.pl/

Koszt poprzedzony znakiem „≥” oznacza, że podana po znaku wartość jest minimalną przy maksymalnym okresie trwania umowy, a że:

Provident jest do 48M
Monedo Now do również 48M
Smartney do 60M
a YOLO tylko do 30M
gdzie „M” to skrótowe oznaczenie ilości miesięcy i jest to równoznaczne z oznaczeniem ilości rat.

A tu znajduje się więcej pożyczek ratalnych: https://faraon24.pl/pozyczki-online/ratalne/

Jak widać po wartościach ilości miesięcy / rat YOLO ma najkrótszy okres trwania umowy i najwyższe RRSO a to oznacza, że wcale nie ma tak wielkiej różnicy pomiędzy pożyczką OnLine Smartney a YOLO. Bezpośrednie porównanie kosztów najlepiej wykonywać bezpośrednio po przekierowaniu na stronę www pożyczkodawcy. A tak naprawdę ostateczną ofertę zobaczymy dopiero po analizie zdolności kredytowej i jeśli zdecydowanie odbiega od tego co pokazuje się na kalkulatorach na www to lepiej przemyśleć 2x czy nie zmienić pożyczkodawcy.

20,000ᴾᴸᴺ

Chcąc pożyczyć 20,000ᴾᴸᴺ można skierować się do każdej z tych firm a w pierwszej kolejności najtaniej wygląda pożyczka OnLine Provident’a. Oferują 48M na spłatę a jeśli potrzebne jest więcej to 60M od Smartney na pewno będzie dobrym wyborem.

20,000ᴾᴸᴺ a zdolność kredytowa

Taka kwota rozłożona na 48M w Providencie to rata co 1M w wysokości 501,86ᴾᴸᴺ dla modelowego przykładu pokazywanego w kalkulatorze na ich stronie www. Aby otrzymać taką kwotę wystarczają dochody netto już na poziomie nieco ponad 1000ᴾᴸᴺ – teoretycznie – jak wspominałem wcześniej ostateczna oferta zostanie przedstawiona po analizie zdolności kredytowej.

20 tysięcyᴾᴸᴺ – podsumowanie

Jak zauważyli stali czytelnicy kończymy z rozwlekłymi tekstami opisujący zawiłe meandry pożyczania przez internet skupiając się na meritum. Meritum w tym przypadku to dominacja oferty pożyczki OnLine Providenta, następnie warto sprawdzić Smartney ale Monedo Now i YOLO też będą dobrymi wyborami jeśli chce się coś korzystnego na poziomie bankowego kredytu gotówkowego. Dodatkowo pozyczka OnLine Monedo jest bez sprawdzania BIK co może wielu zainteresować i to właśnie Monedo będzie dla nich pierwszym wyborem

ocena
[W sumie: 0 | srednia:0]

Dodaj komentarz / opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.