Currently set to Index
Currently set to Follow

Peter Krajcovic | pożyczka przez internet 350tys zł

100% przez internet ponieważ wystarczy tylko kontakt email. Cała procedura polega na rozmowie z poznaną w sieci osobą podającą się za Krajcovic’a lub osobę, która zna usługę i już z niej korzystała. Czy to działa, jak to działa? Dowiedz się więcej.

Pożyczka wygląda następująco:

Reklama

Jest to jeden z wielu przykładów anonsów, które można odnaleźć w sieci. Warto zwrócić uwagę na datę zamieszczenia ponieważ jest to luty 2018 roku. Tj. ponad półtora roku temu (dziś październik 2019). Anons widnieje nieprzerwanie na portalu hiperogloszenia w kategorii Pożyczki-Hipoteki (przejdź i zobacz na własne oczy). Nie ma tam moderacji, nikt tego nie sprawdza.

Więcej Krajcovic’ów można znaleźć przez wielkie „G”:

Jak to działa?

Pożyczki Peter Krajcovic przez internet działają następująco:

Reklama
 • kontaktujesz się przez podany w anonsie email
 • podajesz swoje dane osobowe
 • odpowiedzi otrzymujesz „łamaną polszczyzną”
 • otrzymujesz umowę z wklejonymi swoimi danymi
 • płacisz ubezpieczenie lub opłatę za transfer pieniędzy
 • potem płacisz znów z innego powodu inne opłaty
 • kiedy przestajesz płacić (nadal nie ma pożyczki udzielonej) rozpoczyna się nękanie (mogą to być groźby różnego typu)
 • po kilku dniach niereagowania kontakt zanika
 • wpłacone pieniądze nie są do odzyskania

Cała procedura polega na doprowadzeniu do niekorzystnego dysponowania własnym majątkiem. O karalności takiego procederu mówi Art. 286. § 1. kodeksu karnego. Egzekwowanie tego przepisu jest jednak w praktyce prawie niemożliwe. Udowadnia to fakt, że procederem pożyczkowym zajmują się wciąż te same osoby od lat. W samej Polsce sprawy zgłaszane do organów ścigania są umarzane z powodu niewykrycia sprawcy.

Podsumowanie

Szukałeś szybkie pożyczki przez internet i trafiłeś na Krajcovic lub podobne oferty – nie wpłacaj żadnych pieniędzy. To tak nie działa. Jedynymi pożyczkami udzielanymi podobną drogą są te zawarte w naszym zestawieniu. Szukając chwilówki warto sprawdzić te najtańsze – przykład na 3000 zł – która najtańsza. Chcąc zobaczyć inne wcześniejsze pożyczki tego i innych autorów można przejść do tego wpisu.

ocena
[W sumie: 0 | srednia:0]

 1. Avatar

  Na pewnym portalu dodałam ogłoszenie, że potrzebuje pomocy w kredycie. Odpisała mi jedna Pani (Nie polka) że wiele osób ją oszukało i dopiero ten Pan Jej pomógł. Wpisałam w wyszukiwarce dane tego Pana i proszę… Potrzebuje pieniędzy na wczoraj, ale nie wierzę w kredyty z przedpłatą.

  1. Michał Straus

   Nie ma czegoś takiego jak kredyt z przedpłatą.

   Wszystkie oferty z komentarzy, ogłoszeń, z podanym adresem e-mail są oszustwem.
   Aby oferta była zgodna z prawem musi być podana firma, musi być to sp. z o.o. lub S.A. zarejestrowana w Komisji Nadzoru Finansowego – tj. rejestr RIP – Rejestr Instytucji Pożyczkowych. Wyjątkiem jest w Polsce Ferratum Bank.

   Jeśli oferta jest prawdziwa to znajduje się w zestawieniach Faraon24 – od tego jesteśmy.

Opinie internautów

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.