Faraon24 » Opinie » Odmowa w Profi Credit? Neotis Pożyczki mają coś pewniejszego, tańszego i szybszego na raty.

Odmowa w Profi Credit? Neotis Pożyczki mają coś pewniejszego, tańszego i szybszego na raty.

Odmowa w Profi Credit? Neotis Pożyczki mają coś pewniejszego, tańszego i szybszego.

Odmowa w Profi Credit to jeszcze nie koniec świata. Może być wręcz przeciwnie. Ta droga pożyczka, która wcale online nie jest (dlaczego sprawdzisz tutaj). Sądząc, że to pożyczka bez BIK też lekko strzelamy w płot ponieważ i tak decyzja kredytowa zależy od zdolności kredytowej a każdy dług ją obniża.

Jesteś już po odmowie – i co dalej?

Po pierwsze trzeba wiedzieć, że zapytania do BIK (które ogólnie ujmując 95% pożyczkodawców wykonuje) kierowane na przestrzeni 14 o jeden rodzaj produktu (tu pożyczka gotówkowa / kredyt konsumencki) jest traktowane jako jedno zapytanie – szaleństwem było by odbierania prawa do sprawdzania wielu konkurencyjnych firm a bez zapytań do BIK na ogół oferty wiążącej ine otrzymamy.

Mamy odmowę w Profi Credit (zobacz prospekt informacyjny, zobacz stronę www) i sprawdzamy teraz co Neotis Pożyczki (zobacz stronę www) mają do zaoferowania.

Neotis Pożyczki – pewnie, taniej, szybciej

Neotis to portal i katalog branży pożyczkowej, wygląda to tak:

Neotis Pożyczki - strona pierwsza z najtańszymi pożyczkami przez internet

Na pierwszej stronie mamy chwilówki za darmo bez BIK. Nie wszystkie są bez BIK, to wymaga poprawy albo w ogóle przemodelowania nawigacji po katalogu. To małe pożyczki jak Wandoo (zobacz stronę www – BIK nie sprawdza ale pośrednio o nim wie) czy Smart Pożyczka (zobacz prospekt informacyjny, zobacz stronę www – BIK nie sprawdza w ogóle).

Nawigując dalej wchodzimy w menu pożyczek online gdzie mamy symulator kosztu, raty, kwoty do spłaty i podane najważniejsze parametry (zobacz tą stronę). Wygląda to tak:

Neotis Pożyczki - symulacja wysokości rat, kosztu i całkowitej kwoty do spłaty

Za pomocą suwaków przypiętych na dole ekranu ustawiamy kwotę i okres is sprawdzamy co się pokaże. Rozmawiałem z Jerzym z Neotis i wiem, że będą oznaczenia dodatkowe dla osób, które mają odmowy w innych instytucjach. Obecnie najlepszą alternatywą w przypadku odmowy w Profi Credit jest Supergrosz (zobacz prospekt informacyjny, zobacz stronę www) .

Supergrosz jest tańszy od Profi Credit istotnie bo ma RRSO od 58,29% wobec 83,25%. 

Neotis Pożyczki dla zadłużonych

Neotis ma też dział specjalny z listą pożyczek dla zadłużonych (w tym miejscu). Mamy tu kilka możliwości natomiast nacisk kładłbym właśnie wspomniany Supergrosz oraz dodatkowo Cashmey.

Podsumowanie

Jeśli masz odmowę udzielenia pożyczki w Profi Credit to nie nie załamuj się bo to może być możliwość skorzystania z innej tańszej pożyczki, które się wcześniej nie znało. Neotis Pożyczki może okazać się źródłem doskonałych alternatywnych rozwiązań.

 

ocena
[W sumie: 4 | srednia:4]

1 opinia o “Odmowa w Profi Credit? Neotis Pożyczki mają coś pewniejszego, tańszego i szybszego na raty.”

  1. Avatar

    Też sądziłem, że to będzie normalny kredyt a tu klops za klopsem. Ostatecznie sam dałem im odmowę.
    Warunki cenowe może i do przełknięcia ale po prostu bałem się współpracy z tą firmą bo skoro się kręci od początku to jak będzie w trakcie paru lat spłaty…

    ps. nowa porównywarka faraona jest extra, właśnie siedzę i szukam i już mam co najmniej 3 typy lepsze od profi credita

Dodaj komentarz / opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.