Pożyczki przez Internet » Opinie » Leni Bolkova (leni.bolkova01) kredyty 2-4% do 1 mln EUR – walka z ubóstwem online?

Leni Bolkova (leni.bolkova01) kredyty 2-4% do 1 mln EUR – walka z ubóstwem online?

Oferty pożyczek Leni Bolkova zaczęły pojawiać się w październiku 2019. Tytułowane są jako pilna oferta, wielka szansa a nawet bezpłatny kredyt. Ma to pomóc walczyć z ubóstwem.

Ofert jest bardzo dużo, po wpisaniu leni.bolkova01 w wyszukiwarkę pojawiają się takie wyniki:

jak widać są to wpisy aktualne. Najstarszy datowany jest na 20 sierpnia 2019 roku, najwcześniejszy to „5 dni temu” czyli 14 październik 2019. Portale na których zamieszczone są ogłoszenia łączy jedna rzecz pozwalająca na umieszczanie takich ofert. Jest to brak moderacji. Moderacja to w wielkim skrócie nadzór nad treściami publikowanymi przez użytkowników portali – mogą to być fora dyskusyjne, systemy komentarzy lub jak w tym przypadku systemy ogłoszeń internetowych.

Przyjrzyjmy się jaki kredyt oferuje

Na przykład na łamach portalu Dziennik Wschodni jest coś takiego:

Według tego co jest napisane kredyt ma być bezpłatny. Dalej czytamy, że jest jednak oprocentowanie wahające się od 2 do 4%. Jak we wszystkich tego typu anonsach mamy 100% gwarancji otrzymania kredytu (przy okazji zobacz coś podobnego od tych samych finansistów: Peter Krajcovic oraz prywatny kredyt).

Kwoty są duże bo od 5000 EUR do 1 mln EUR. Dokładnie tak – do jednego miliona w walucie EURO. Po dzisiejszym kursie wymiany walut będzie to prawie 4,3 mln PLN. I na dodatek jest gwarancja 100%, że każdy otrzyma tyle ile chce.

300 miesięcy – tyle czasu daje się na spłatę. Jest to równowartość 25 lat. Ograniczeń wiekowych nie ma. Każdy się kwalifikuje.

48 godzin – po takim czasie przelew kredytu ma trafić na rachunek wnioskodawcy.

Rewelacyjnie. Tylko szkopuł w tym, że to od Ciebie, drogi czytelniku Faraon24, będą chcieć realne pieniądze. Tobie będą tylko obiecywać. Będą nawet wysyłać dokumenty z Twoimi danymi już wypełnione i gotowe do przekazania do księgowości do wypłaty. Będą powoływać się na duże banki, wielkie firmy i korporacje. Podają nawet numer telefonu WhatsApp +420608987486. Z ciekawości można zadzwonić i zobaczyć na czym to polega. Rozmowa na ogół będzie w języku angielskim lub francuskim. Przygotowanie jest dobre. Najlepsi potrafią namówić wnioskodawcę do nie tylko jednokrotnej wpłaty ale i do kolejnych. Na początku na ogół pojawia się opłata za ubezpieczenie. Potem za transfer, potem coś jeszcze innego.

Mają pomóc walczyć z ubóstwem. I to wszystko w trybie online. Walka z ubóstwem owszem – ale nie wnioskodawcy.

Od 6 lat opisuje takie przypadki. Najczęściej pojawiającym się pytaniem osób, które skorzystały z oferty jest:

„czy odzyskam pieniądze?”

dla większości wnioskodawców odpowiedź jest jedna: „niestety nie”

jeśli wpłaty dokonywane były na konto zagraniczne lub poprzez transfery typu Western Union to szanse na jakikolwiek zwrot są równe zero;

jeśli wpłata była na rachunek w polskim banku („konto na słupa”) i masz refleks drogi czytelniku – to szybko należy zgłosić sprawę a najbliższej jednostce policji a z takim zawiadomieniem natychmiast udać się należy do banku z reklamacją – wszakże konto bank prowadzi słupowi.

A jakby ktoś chciał namierzyć autorów takich ofert to zapraszam na gorący kontynent ponieważ IP wskazuje (jak zawsze) na miasto Lagos w Nigerii.

Walka z ubóstwem przy korzystaniu z takich ofert będzie przegrana, ba – powiększy się luka w budżecie domowym.

Jeśli w naszej wyszukiwarce nie jesteś w stanie odnaleźć oferty spełniającej Twoje wymagania nawet w randze C to dalsze poszukiwania będą odkrywać już tylko takie i podobne oferty. Posiadamy bardzo dużą bazę firm pożyczkowych – tylko tych legalnie działających. Wszystkie przechodzą weryfikację. Nikt nie manipuluje pozycjami i rankingami.

ocena
[W sumie: 0 | srednia:0]
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marzena
Marzena
8 miesięcy temu

Prawie dałam się w to wciągnąć.
Rozmowa przez email była trudna ale wystarczająco wiarygodna abym pół dnia przy tym siedziała.
Mają moje imię, nazwisko i adres i czy w związku z tym mogę się czegoś obawiać?

Dziękuję autorowi z informacje.