Faraon24 » Bankier Alior Banku udzieli Ci pożyczki przez internet, umowa podpisywana online na tablecie i bez zaświadczeń.

Bankier Alior Banku udzieli Ci pożyczki przez internet, umowa podpisywana online na tablecie i bez zaświadczeń.

Ekonofiction kredytu online Alior Banku

Alior Bank prawie jak pożyczki przez internet, odwiedzi Cię sam bankier i umowę podpiszesz na jego tablecie. Bankier to oczywiście osoba pełniąca obowiązki zarządcy banku, jego właściciel, dyrektor lub liczący się akcjonariusz banku. Niebywały prestiż ma spotkać każdego biznesowego klienta, który zechce skorzystać z najnowszej oferty kredytów online Alior Banku. Tego prestiżu nadaje fakt, że w komunikacie obiecuje się, że to właśnie Bankier przez wielkie „B” osobiście za-asystuje przedsiębiorcy. Chcesz ekonorealizmu to czytaj ten wpis.

Do klienta wcale nie przyjdzie bankowiec ale Bankier Alior Banku (NIP: 1070010731 , KRS: 0000305178, REGON: 14138714200000, adres: Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa). Bankowiec to po prostu pracownik banku, może to być każdy szczebel poniżej dyrektora lub szeregowy, bez różnicy. Pracujący w bankowości to bankowcy, zarządzający bankami to Bankierzy – celowo jedno przez małe „b” a drugie przez wielkie „B”. Na marginesie warto wspomnieć, że nie poprawnie było by powiedzieć dużą literą, choć mówi się, że coś piszemy z małej – mówi i pisze się wielkie i małe ale to dziwne bo między wielkim i małym jest jeszcze duże spektrum rozmiarów, natomiast pomiędzy błędnym dużym i zwykłym małym nie wiele jest i to powinna być właściwa forma.

Treść komunikatu dostępna tutaj: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2019-01-29-pakiet-kredytowy.html

Tak więc do klienta przyjedzie co najmniej dyrektor z Alior Banku (oczywiście z przymrużeniem oka) co jest ekonofiction. Oczekując Pana Filipa Gorczycę (zobacz LinkedIn) czy Dariusza Szweda (zobacz LinkedIn) pełniących funkcje wiceprezesów zarządu (jedni z wielu, lista Bankierów niżej) przedsiębiorca przy tablecie w swoim biurze zobaczy jeśli włączy kolejny tablet i wyświetli sobie ich zdjęcia z internetu.

Bankier w Słowniku Języka Polskiego: https://sjp.pl/bankier (tu piszą małą literą, ja wielką)

Bankowiec w tym samym słowniku: https://sjp.pl/bankowiec

Bankierzy zupełnie jak z Aliora z melonikiem - flickr.com
flickr.com

Dowiedz się więcej o pożyczkach internetowych bez zaświadczeń od Michaela Strausa: https://faraon24.pl/opinie/bez-zaswiadczen/

Klasyczne online Alior Bank świadczy pod marką T-Mobile Usługi Finansowe: https://faraon24.pl/pozyczki/tmobile/

Lista Bankierów Alior Banku z KRS:

Główni Bankierzy Alior Banku
Nazwisko lub nazwaNazwisko drugi członImię pierwszeImię drugieFunkcja
GORCZYCA FILIPJANWICEPREZES ZARZĄDU
JASZCZUK MARCINMIROSŁAWWICEPREZES ZARZĄDU
STRZELECKA AGATAURSZULAWICEPREZES ZARZĄDU
POZNAŃSKI MATEUSZ WICEPREZES ZARZĄDU
SURDYK MACIEJWOJCIECHWICEPREZES ZARZĄDU
BACHTA KRZYSZTOFKAMILWICEPREZES ZARZĄDU
SZCZEŚNIAK MAREKRAFAŁWICEPREZES ZARZĄDU
KOWALCZYK SEWERYN WICEPREZES ZARZĄDU
SZWED DARIUSZMICHAŁWICEPREZES ZARZĄDU

Podsumowanie

Sama oferta pożyczki przez internet nie zaskakuje. Nie jest to produkt zbliżony do klasyki online ponieważ ów Bankier musi przyjechać do siedzimy firmy przedsiębiorcy. Umowa wprawdzie jest w PDF, znaczy cyfrowo, podpis też przez tablet – prawie elektroniczny. Bankier kredytami online rozdzielający to jeszcze bardziej ekonofiction niż ekonorealizm.

Opinie internautów

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.