Pożyczki internetowe pozabankowe E-Cash – usługi E-Finanse

E-Cash obiecuje nam najlepsze pożyczki pozabankowe. Czy jest w tym coś więcej niż tylko kolejne powielenie tych samych ofert zapychających nasze skrzynki mailowe? Sprawdzamy jakie faktycznie usługi finansowe świadczy E-Finanse i jej produkt E-Cash.

Co znaczą w ogóle najlepsze pożyczki? Tego pojęcia ujednolicić nie sposób bo dla jednego dobre jest jedno a dla drugiego drugie. Oferta E-Cashu jest bardzo rozbudowana i obejmuje pożyczki pozabankowe oraz bankowe.

Z pozabankowych warto wymienić następujące:

  • pożyczki na dowód
  • szybkie pożyczki
  • chwilówki czyli mikro-pożyczki na krótki czas

Tych zagadnień nie trzeba nikomu wyjaśniać, na rynku finansowym jest bardzo dużo pożyczek spełniających te założenia, to co jest ciekawsze to dodatkowe usługi pozabankowe:

  • anty-windykacja
  • oddłużanie
  • czyszczenie BIK

Anty-windykacja czyli działania mające na celu udaremnienie działań windykacyjnych. Taki produkt finansowy nie istnieje ponieważ jedynym legalnym sposobem na powstrzymanie procesu odzyskiwania długu jest spłaca całości zadłużenia. Nie można na to się nabrać ponieważ mogą wyniknąć z tego dodatkowe problemy.

Oddłużanie w praktyce polega na spłacie jednej pożyczki kolejną. W ten sposób można przesunąć w czasie własne bankructwo ale skutkiem ubocznym jest pogłębienie zadłużenia. Pogłębienie czyli powstanie jeszcze większego długu niż ten, który dopiero co został zlikwidowany. Dotyczy to najczęściej osób, które chcąc mieć nową szansę na uzyskanie kredytu bankowego i w tym celu zostają skutecznie namówieni na spłatę go nową pożyczką pozabankową, która zostanie udzielona bez sprawdzania zdolności kredytowej. Jest to produkt niebezpieczny prowadzący zawsze do zwiększenia poziomu długu. Tylko nielicznym udaje się skutecznie oddłużyć i zawsze musi to być poparte wprost własnym dochodem. Bez dochodów szanse na skuteczne oddłużenie są równe zeru.

Czyszczenie BIK to coś przed czym samo Biuro Informacji Kredytowej ostrzega i informuje. Ma to polegać dokładnie na takim samym schemacie postępowaniu jak przy usłudze oddłużania i zawsze wiąże się z powiększeniem całkowitej kwoty długu. Jedynym sposobem na wyczyszczenie rejestru BIK z negatywnych wpisów jest zlikwidowanie przyczyny wpisów czyli trzeba po prostu spłacić wszystko co się pożyczyło w instytucjach, które mają prawo dopisywać do bazy danych biura swoich klientów a są to tylko banki i SKOK-i. Po całkowitej spłacie należy napisać i przekazać żądanie natychmiastowego wykreślenia nieaktualnych wpisów.

Uwagi do samej witryny

Oferta prezentowana jest niejednoznaczna. Nie każdy użytkownik będzie od razu wiedział, że jedyna działalność E-cashu to rozsyłanie mailingu do swoich subskrybentów. Po zapisaniu się do newslettera będziemy otrzymywać reklamowe wiadomości internetowe z przygotowanymi linkami do systemów partnerskich, które pozwolą otrzymać wynagrodzenie na rzecz E-cash. Polityka prywatności jest napisana bardzo niestarannie a to co pozytywnie zaskakuje to podanie pełnych danych administratora danych osobowych i jest to:

e-Finanse
42-400 Zawiercie
11 Listopada 2-4
REGON: 241515387.

Firma zarejestrowana jest osobę M*G*M i tej informacji brakuje na stronie.

Dane firmy

Dane zostały pozyskane z CEIDG (Centralna Ewidencja i Informcja o Działalności Gospodarczej)

E-FINANSE M* G*-M*

Dane podstawowe
Imię M*
Nazwisko G*-M*
Numer REGON 241515387
Firma przedsiębiorcy E-FINANSE M* G*-M*

Dane kontaktowe
Adres poczty elektronicznej M*@OP.PL
Adres strony internetowej –

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Wierzbowa 14 lok. 9, 42-400 Zawiercie, powiat zawierciański, woj. ŚLĄSKIE
Adresy dodatkowych miejsc wykonywania działalności –
Adres do doręczeń ul. Wierzbowa 14 lok. 9, 42-400 Zawiercie, powiat zawierciański, woj. ŚLĄSKIE
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska

Dane dodatkowe
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2010-03-01
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności –
Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności –
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej –
Data wykreślenia wpisu z rejestru –
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD)
64.19.Z Pozostałe pośrednictwo pieniężne
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 64.19.Z, 63.12.Z, 64.99.Z, 66.19.Z, 73.11.Z, 73.12.C, 73.12.D
Małżeńska wspólność majątkowa: tak
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Spółki cywilne, których wspólnikiem jest przedsiębiorca:
brak wpisów

Zakazy
brak wpisów

Informacje dotyczące upadłości / postępowania naprawczego
brak wpisów

Pełnomocnicy przedsiębiorcy
brak wpisów

ocena
[W sumie: 1 | srednia:5]