Faraon24 » Pożyczki online w 15 min bez BIK i KRD z komornikiem

Pożyczki online w 15 min bez BIK i KRD z komornikiem

Kolejne ogłoszenie pożyczkowe z czarnej serii powodującej większe nieszczęścia niż brak możliwości wzięcia kredytu. Większość z nich pochodzi od tej samej, wąskiej grupy osób, które nawet nie poświęcają za wiele czasu aby ich fikcyjne ogłoszenia były dopracowane. Kolejne ostrzeżenie przez pożyczkami online obiecywanymi w 15 minut bez jakiegokolwiek sprawdzania zdolności do spłaty w bazach dłużników jak BIK i KRD oraz dla osób z zajęciem komorniczym. To ma być nowość, która w realnym świecie jest oczywiście absolutnie niemożliwa. Internauci, którzy wierzą w takie rzeczy są doskonałymi ofiarami oszustów. Nie daj się wrobić i nie korzystaj z czegoś co istnieje tylko w chorym umyśle internetowego tchórza opętanego rządzą odebrania Ci Twoich pieniędzy za pośrednictwem swojego komputera.

Ogłoszenie wygląda dokładnie tak:

Pożyczki online w 15 min bez BIK KRD z komornikiem nowość

Pełny zrzut strony dostępny tu: https://faraon24.pl/zrzut/z-komornikiem-zrzut.jpg

Podany jest taki numer telefonu: 233333333333 – znajdywałem już numery telefonów, które faktycznie istniały i były przygotowane dość dobrze bo kiedy się na nie dzwoniło odtwarzany był komunikat głosowy z między innymi z adresem strony, na którą trzeba wejść aby rzekomo otrzymać pożyczkę (takie usługi można całkiem anonimowo i tanio wykupić).

Osobą kontaktową jest: EKSPRES KASA – dobrze znany podpis, wystarczy w naszą wyszukiwarkę wprowadzić ten kontakt i znaleźć inne podobne usługi.

To ogłoszenie jest wyjątkowo ciekawe bo daje trochę wglądu w charakter fikcyjnego pożyczkodawcy – trochę nieudana polszczyzna, wymuszone użycie mądrych słów i kwota 500 tysięcy PLN czyli pół miliona złotych obiecywana osobom, które nawet nie mogą poradzić sobie z zarobieniem 100 zł aby spłacać komornika.

Opinie internautów

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.