CONCASH

Szukaj tam pożyczki bez bik jak wiatru w polu! Ostrzegam nieco późno bo już został nakryty na innym portalu na oszustwie ale do samego wpisu trudno od razu trafić a sam CONCASH wyskakuje w wynikach wyszukiwania obok prawdziwych usług więc o pomyłkę nie trudno. Sprawdzam adresy, które podaje przy reklamach, pozytywne opinie na forach (które sam pisze), serwery, zapisuje dowody, podaje archiwa i przy okazji demaskuje zmyślone autorów nazwiska pod artykułami.

Chwali sam siebie podszywając się pod innych

CONCASH został na tym przyłapany na forum Ukredytowani gdzie na prośbę prawdziwych userów administrator sprawdził IP pozytywnych opinii i okazało się dokładnie to samo co przy pozostałych biznesach tego typu opisanych w Fraon24 – wszystkie opinie pozytywne pisane są z tego samego komputera.

CONCASH i wpadka na Ukredytowanych

Forum samo w sobie do najlepszych nie należy, pełno tam oszustów i spamerów a moderacja mocno kuleje (przypominam wpis o trollach). Odnośnie forum Ukredytowani warto dodać, że ok 2 lata temu przesłałem tam oficjalne żądanie usunięcia tematu, w którym jeden z oszustów nawoływał do unicestwienia mojej osoby (zemsta za nakrycie) – żądanie zostało zignorowane i zostawiłem to bo do wpisu zaczęły dopisywać się prawdziwe osoby rozumiejące problemy jakie rozwiązuje dla nich - co nie znaczy, że to akceptuje, rządanie nadal jest aktualne.

W innych miejscach opinie wyglądają tak samo, szybkie odpowiedzi, szybkie posty, aktywność większa niż przy forach ifonów i innych pop-szhitów. Co jest pop-shitem już wyjaśniam: to wszystko to co chcesz mieć a czego nie potrzebujesz (np. poprzez wpływ reklam tych wprost i tych „lokowanych”) no bo po co płacić więcej za coś czego jest mniej a więcej wydano nie na rozwój (RND) a na promocję (PR). Prawdziwe pożyczki bez sprawdzania rejestrów i innych dokumentów tego typu znajdziesz w zestawieniu pożyczek internetowych Faraon24 - ma to niebagatelne znaczenie ponieważ każda firma znajdująca się tam działa legalnie (gdzie wyjątkowo je podaje dla komentarzy piszę "ostrzegam" lub "nie polecam" i daje linki do wpisów).

Wszystko na dowód

Dowody muszą być zachowane, a jak – zrzuty i archiwa będą tu zawsze dostępne dla obywateli i organów ścigania, które ochoczo zgrywają sobie całe zrzuty stron, archiwa itp. zawarte na serwerach Faraon24. Większość webmasterów nie czytata logów (rozumiem bo to poci zwoje mózgowe), ja tak i nawet mam monity kiedy z „budżetowego komputera” (czyli należącego do RP) następuje zgrywka.

Zrzut witryny tu: https://faraon24.pl/zrzut/https___concash.pl_.zip

Archiwa online tu:

pierwsza strona forum edytowana już przez admina:
https://web.archive.org/web/20170716041935/http://ukredytowani.pl/topic/1593-prywatne-po%C5%BCyczki-dla-zad%C5%82u%C5%BConych-bez-bik-i-krd/
backup: http://archive.is/FV9pd

i ostatnia strona forum z info o oszustwie:
https://web.archive.org/web/20170716040625/http://ukredytowani.pl/topic/1593-prywatne-po%C5%BCyczki-dla-zad%C5%82u%C5%BConych-bez-bik-i-krd/page-16
backup: http://archive.is/in81f

Trzeba dodać, że przed wysłaniem rzekomego wniosku należy zaakceptować regulamin a ten nie jest tak po prostu dostępny na stronie i normalny użytkownik nigdy do niego nie dotrze. Jest on dostępny pod slashem „/regulamin” i zablokowany do indeksacji poprzez dodanie formuły w pliku robots.txt (Disallow: /regulamin).

Archiwum regulaminu tu: http://archive.is/cxClY

archive.org traktuje robots.txt jako wyznacznik co może a co nie i dlatego tu tego brak.

Cały regulamin jest do zgrania z Faraon24 tu: https://faraon24.pl/regulaminy/concash-regulamin.txt

Zwracam uwagę, że na oko szacując około 90% treści jest przekopiowana z innych ale już prawdziwych serwisów oferujących prawdziwe usługi. Na około 40-tym procencie zaczyna się informacja, że tam żadnych pożyczek się nie udziela a działalność jest stricte hmmm... w sumie nie mam pojęcia bo znów chodzi o tajemniczych inwestorów, którzy jak wielokrotnie udowadniałem w ogóle nie istnieją no bo po co mieli by ryzykować własne pieniądze dla kogoś kto z długami i ich niespłacaniem jest Za Pan Brat.

Wisienka na zakalcu czyli fikcyjne adresy biur firmy

Sprytny zabieg wplątania pewnej fundacji w swoją par-działalność para-biznesową nie wystarczył,korciło dodawanie linków na portalach ogłoszeniowych i zaczął podawać różne adresy, że rzekomo firma ma wiele oddziałów i tak dalej i tym podobne.

Archiwa z podstępnych ogłoszeń:

http://archive.is/zOE8G

https://web.archive.org/web/20170716064618/http://www.kobierzyce24.pl/concash-pozyczki-kobierzyce,firma403.html

https://web.archive.org/save/http://olsztyn.lento.pl/pozyczka-przez-internet-concash-pl,5522984.html

https://web.archive.org/web/20170716064741/http://www.favore.pl/459547_pozyczki-dla-zadluzonych-concash-pl-warszawa-mazowieckie.html

http://archive.is/qN2qn

http://archive.is/Ad6xz (archiwum CACHE bo ogłoszenie usunięto wcześniej)

https://web.archive.org/save/http://www.pfpp.com.pl/baza-firm/powiat-poznanski/1526-concash-pozyczki-bez-bik.html

https://web.archive.org/save/http://finanse.lokalne-firmy.pl/concash-f-1364

https://web.archive.org/save/http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/597872

http://archive.is/0zfSj

https://web.archive.org/save/http://uslugi.hiperogloszenia.pl/pozostale-uslugi/ogloszenie/524794-pozyczki-pozabankowe-bez-bik-concash-pl-oferta/

i tak dalej i tak dalej... jest tego pełno więc dam jeszcze zrzut z wyników wyszukiwania: strona #1 i strona #2 (i to tylko z SITE:PL).

Warto zauważyć, że podaje, że jest firmą co nawet przy hipotetycznym założeniu, że biznes jest legalny i faktycznie należy do Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” (NIP: 5213641211, REGON: 146433467, KRS: 0000442857).

-pauza
właśnie sprawdzam bazę danych KRS (nie Krajowy Rejestr Sądowy – piszę bo skrót KRS to również Krajowa Rada Sądownicza, która swoją drogą kończy swoją pro-komunistyczną działalność i zaczyna pro-Polską i pro-Demokratyczną) i nie działa – w końcu jest niedziela i idealny czas na serwis serwerów i skryptów, robienie backupów – rozumiem, urzędy w święta stoją nieużywane ;)
-koniec pauzy

… to podawanie tylko fałszywych adresów, pisanie pozytywnych opinie podszywając się pod innych itp. itd. jest dość poważnym działaniem na szkodę całego narodu. Ziobro robi kawał dobrej roboty żeby za takie przestępstwa nie było już „zawiasów” ale prawdziwa odsiadka z prawdziwym „cweleniem”.

Dla relaksu można poczytać jeszcze te bzdury: https://web.archive.org/save/http://www.klinikafinansowa.pl/tanie-pozyczki-bez-bik-tak-to-mozliwe/ (i backup: http://archive.is/ExenY) – tekst jest wykupiony a podpisał się pod nim „Igor Szymoniak” - piszę w cudzysłowie (i robię „hahaha”) bo wsteczne wyszukiwanie grafiki jego rzekomego wizerunku pokazuje, że w innych miejscach pod tym samym foto jest podpis „Igor Szymczak” - wiecie, jak się oszukuje to czasem się w tym plącze i nie pamięta już czy używało się nazwiska „Szymczak” czy „Szymoniak”. To nawet zabawne bo oszust promuje oszusta i obydwaj zostali przyłapani.

Archiwum Igora:
http://archive.is/Ack4t (tu „Szymczak”, tak robię bo aktualnie jest zmienione, zostawiam to na dowód)

oraz https://web.archive.org/web/20170716050250/http://www.klinikafinansowa.pl/tanie-pozyczki-bez-bik-tak-to-mozliwe/ (tu „Szymoniak”) i backup: http://archive.is/ExenY

Na szybko można to zobaczyć na zrzutach graficznych:

Igor Szymczak

Igor Szymoniak

Znaczenie ma to marginalne ale zawsze warto pokazywać ilu jest takich typków działających przez internet. Mnóstwo prawdziwych firm korzysta z podobnych usług artykułów sponsorowanych o czym pisałem we wpisie Pożyczki online – uwaga na artykuły sponsorowane usypiające chwilówko-biorców. Doprawdy – to jest traktowanie innych jak skończonych idiotów przy równoległym braku popisywania się intelektem – dość żałosne ale niestety działa bo targetuje do osób w prawdziwej potrzebie finansowej, z długami, niespłaconymi kredytami bankowymi (stąd ten bik).

Co mówią serwery

Oj mówią wiele choć o danych osobowych milczą. Z danych WHO IS CONCASH zero informacji jest. Strona znajduje się na IP 85.10.230.160 należącym do Hetzner Online GmbH (zobacz stronę www). Zobacz WHO IS 85.10.230.160 – przy czym dodam, że serwery tej obcokrajowej firmy są zablokowane od lat w Faraon24 z powodu potężnej ilości ataków hakerskich i spamu pożyczkowego. Strona jest w chmurze (cloud server) co jest dodatkowo niebezpieczne z technicznego punktu widzenia.

WOW – SSL jest zainstalowany – ale to nie plus w tym przypadku, dane z SSL są takie:

Numer seryjny: 16:AB:29:F1:6E:56:FB:A5:AB:04:FC:FF:FF:79:6A:2F
Nazwa wspólna: GlobeSSL DV Certification Authority 2
Organizacja: Globe Hosting, Inc.
Rozpoczęty: 28 czerwiec 2017 (a promuje się, że ten biznes prowadzi od lat, jest najlepszy w branży, gdzieś widziałem, że setki tysięcy klientów itp. itd.).

Podsumowanie

Pożyczki bez BIK są owszem, jest ich kilka porządnych sztuk, klientów za to jest bardzo dużo (choć złe liczby maleją dzięki Morawieckiemu) – ale nie w CONCASH. Fikcyjne opinie, podszywanie się pod innych, nie istniejące biura i wiele wiele innych. Tak dużo jest czynników wpływających na negatywną ocenę, że mógłbym o nich pisać jeszcze 2 godziny (a robię już to ponad godzinę). Prędzej znajdziesz wiatr w polu niż u nich dostaniesz pożyczkę, regulamin jest ukryty (ale go pokazałem) i skopiowany z innych stron i wprost mówi, że tam żadnych pożyczek nie ma ale są za to tajemniczy inwestorzy – i co – i mieli by oni tak samo się nabrać na fałszywe opinie, nieistniejące biura i udzielać tym biednym osobom z bikiem pożyczek na lepszych warunkach niż banki – czy coś do wody nam dolali? Uwaga na nich i na wszystkich innych, którzy chcą od Ciebie pieniądze przed otrzymaniem pożyczki – to zawsze jest wał. Pozwij mnie albo zamilcz na zawsze.

Michael Straus
Autor: Email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
O mnie
Codziennie zmagam się z zawiłościami przepisów prawa regulującego finanse osobiste i państwowe. Z zawodu jestem programistą i przez wiele lat pracując w tym zawodzie udało mi się skutecznie wdrożyć wiele moich systemów do placówek służby zdrowia, do urzędów i jednostek samorządowych. Teraz zajmuje się projektami internetowymi takimi jak Faraon24.
Telefon: +48 881 262 943. Skype: straus.faraon24

Uwaga na CONCASH – pożyczki bez bik jak wiatr w polu. - 4.8 out of 5 based on 6 reviews

Komentarze  

-1 # RE: Uwaga na CONCASH – pożyczki bez bik jak wiatr w polu.Mariolka 2017-07-23 04:40
To te same systemy co UOKiK ma na celowniku. Ludzie! Prywatny inwestor da osobie zadłużonej pożyczkę na lepszych warunkach niż w banku? To ściema jak ta lala!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # RE: Uwaga na CONCASH – pożyczki bez bik jak wiatr w polu.Marek 2017-08-27 14:06
Uwaga, nie polecam Concash
To znów ten sam oszust co inne tego typu systemy
Nie ma żadnych pożyczek
wywaliłem kasę w błoto
znów dałem się nabrać
ostrzegam przed concash! oszust!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # RE: Uwaga na CONCASH – pożyczki bez bik jak wiatr w polu.Rudy 2017-08-29 04:14
2 tygodnie temu pytałem się o tą firmę w niby tym ich startupie. nikt o concash nie che rozmawiać tam, zero info.
Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” ta firma to pewnie tylko przykrywka jest a kasa na smsy i połączenia premium leci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # RE: Uwaga na CONCASH – pożyczki bez bik jak wiatr w polu.Ewa 2017-09-19 16:52
połączenie z konsultantem trwało 30 min, za min połączenia trzeba zapłacić 7zł 69gr, dostałam rachunek tel na 230 zł - złodziejstwo po prostu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # RE: Uwaga na CONCASH – pożyczki bez bik jak wiatr w polu.Wojciech 2017-10-11 08:57
Faktycznie jest opłata i koszt połączenia za 18 minut trochę kosztuje. Finalnie po 2 dniach otrzymałem ofertę od inwestora będąc wpisanym w biku, więc mimo wszystko mogę usługa warta swojej ceny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # RE: Uwaga na CONCASH – pożyczki bez bik jak wiatr w polu.Michael Straus 2017-10-13 01:24
Cytuję Wojciech:
Faktycznie jest opłata i koszt połączenia za 18 minut trochę kosztuje. Finalnie po 2 dniach otrzymałem ofertę od inwestora będąc wpisanym w biku, więc mimo wszystko mogę usługa warta swojej ceny.

http://archive.is/ftmHK
http://archive.is/qcHS2
http://archive.is/NKIg0
UWAGA! To jest fałszywy komentarz! Z tego samego IP od początku pisze komentarze sam o sobie. Nie ma żadnego zadowolonego i polecającego klienta.
Parę linków zarchiwizowałem gdzie widać to samo ip z którego też pisał na Faraon24, jest to "109.173.222.230" z Poznania. Mam więcej danych jeśli ktoś jest zainteresowany.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze są elementem dodatkowym witryny. Służą do recenzowania oraz do wyrażania własnych opinii. Administracja Faraon24 nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych komentarzy. Dane wprowadzane w formularzu tylko w wyjątkowych przypadkach są uznawane za dane osobowe opisane w ustawie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nowe wpisy

IMAGE Kredyty-Chwilówki – upadek offline czy początek online? | sobota, 20, styczeń 2018 | Jak poinformowały władze spółki Kredyty-Chwilówki firma zamyka wszystkie swoje oddziały i zwalnia wszystkich pracowników. Nie udało się uratować firmy a pomogły w tym długoletnie postępowanie przed KNF (są na ich liście ostrzeżeń od 5 lat), brak inwestorów, liczne afery związane...
IMAGE Czy „lewe” zaświadczenia o zatrudnieniu za 2000 zł wystarczy aby dostać kredyt nie-online? | piątek, 19, styczeń 2018 | Dziś ostrzegam przed „lewymi” zaświadczeniami o zatrudnieniu włącznie z drukami RMUA, rejestracją w ZUS, weryfikacją telefoniczną, nawet potwierdzeniem wpływu wynagrodzenia na wskazany ROR. Oferta jest przygotowana bardzo dobrze (jak na obrzydliwego przestępcę) i wywołuje wrażenie,...
IMAGE Pożyczki na dowód → dostępne online dla Warszawa → ale jest Międzyrzecz i Poznań | piątek, 29, grudzień 2017 | Narzędzie bardzo często służące do poszukiwań usług finansowych znów daje mi zaskakujące wyniki. Próbując wyszukać pożyczki na dowód w Warszawie system zamiast pokazać, że nie ma takich wyników pokazuje wyniki z innych regionów. Dla klienta może to być bardzo kłopotliwe...
IMAGE ♥ Pożyczki bez BIK ♥ Łódź ♥ | środa, 27, grudzień 2017 | Łódź z racji swojej wielkości wymagała rozszerzenia standardowych metod wyszukiwania. Sprawdziłem z wielką upartością większość dostępnych miejsc gdzie znajdują się listy firm, oferty i różnego rodzaju ogłoszenia. Do publikacji wykorzystałem ostatecznie tylko Panoramę Firm (PF)...
IMAGE Pożyczka bez zaświadczeń a Śląsk czyli gotówka od ręki w Katowicach i okolicach | poniedziałek, 25, grudzień 2017 | W samym mieście Katowice wstępne wyszukiwanie dało wynik 296 firm spełniających założone kryteria co do udzielania pożyczek gotówkowych – ma być szybko, sprawnie i przyjemnie. Założenia zupełnie z drugiej strony lustra co doskonale wiedzą stali czytelnicy. Szczegółowe wyszukiwanie...
IMAGE Podróbki z chin za pożyczki internetowe - oszczędność się nie opłaciła a odsetki oddać trzeba | piątek, 08, grudzień 2017 | Otrzymałem ciekawego maila, klient pewnej firmy pożyczkowej wziął chwilówkę. Jest elektronikiem, potrzebował kupić szybko potrzebne komponenty do gadżetów, które sprzedaje. Finansowo był pod kreską i chciał kupić jak najtaniej. Wybrał internetowy chiński market elektroniczny i...
IMAGE Dzięki Kontomatik szybkie chwilówki mogą być udzielane nie tylko online ale i bez przelewania 1 grosza | czwartek, 23, listopad 2017 | Wiele osób szuka pożyczek bez przelewu weryfikacyjnego, chcą aby nie było na ich koncie śladu przelewu 1 grosza (10 gr lub 1 zł). Przyczyną są na ogół sprawy rodzinne i dostęp do konta innej osoby lub po prostu totalny brak środków na koncie lub nawet debet. Do aplikacji pozwalających...
IMAGE Pogmatwana sprawa ze pożyczkami bankowymi i spadkiem w tle. Niewiele rozumiem z uzasadnienia wyroku ale apelacja odrzucona. Uzasadnienie ma 11 stron A4 i jest bardziej pogmatwane niż wszystko do tej pory na Faraon24. | poniedziałek, 06, listopad 2017 | Długo zastanawiałem się czy publikować ten wyrok ale nie mogę go w żaden sposób znaleźć w sieci i jest tylko w wyszukiwarce wyroków, którą mało kto zna i która działa czasami jak chce bo np. niektóre z już opublikowanych w Faraon24 wyroków poznikało z jej baz danych. Może...
IMAGE Pożyczka 16.000 zł z czego prawie 10.000 zł na ubezpieczenie a do ręki 6.000 zł – wałek – na zamiast na ubezpieczenie poszło do kieszeni ale sąd to olał choć i tak okazał się miłosierny. | niedziela, 05, listopad 2017 | Uzasadnienie wyroku wspaniale pokazuje jak wałki można robić, bezczelnie kłamać przed sądem i nie ponosić żadnych konsekwencji co powoduje ciągłą tego typu praktykę a to dłużnik musi się bronić choć każdy widzi, że ewidentnie to on został oszukany, ba okradziony i dalej chce...
IMAGE Rozdzielność majątkowa nie taka prosta jeśli wszystko w małżeństwie gra a pożyczki są spłacane (a wystarczyło np. wziąć chwilówkę online Filarum) | niedziela, 05, listopad 2017 | Tym razem wyrok nie dotyczy stricte pożyczek internetowych ale tylko w tle jest pożyczka na mieszkanie i pożyczka na remont tego mieszkania. Czy sąd słusznie postępuje nie zgadzając się na istnienie rozdzielności majątkowej kiedy na zdrowy rozum podstawową przesłanką do jej...
Reklama

Nowe komentarze

 • Adam 17.01.2018 16:27
  Pożyczka z Francji od Palka Agnieszka
  Kolejni oszuści z Francji, kredyt na 100 tyś euro z okresem spłaty 150 miesięcy płatne po 754.02 euro ...
   
 • Michael Straus 27.12.2017 05:48
  RE: Nie siedzi
  30 zł – właśnie – kradzież małej sumy jest wykroczeniem a nie przestępstwem. Jak się zapłaci karę ...
   
 • Grażyna 27.12.2017 01:22
  Nie siedzi
  Co Pan myśli o tym Ip-Group co uokik mu dał kare a oni dalej pożyczki oferują za smsa po 30 złoty.
   
 • Michael Straus 26.12.2017 18:59
  RE: Śląsk
  O biedzie z mojego punktu widzenia będę się upierał (nie tylko pieniądze ale też potencjał i ...
   
 • Sendero 26.12.2017 12:11
  Śląsk
  Witam panie Michaelu. Z tą biedą na śląsku to bym się nie zgodził tak do końca. Perspektywy drożejącego ...
   
 • Michael Straus 20.12.2017 07:57
  RE: Gary JONES, CLAUDE ALPHONSO
  Nikomu się nie udało bo takich pożyczek nie ma. Jedyne miejsca gdzie można otrzymać pożyczkę to ...
   
 • Edyta 19.12.2017 10:15
  Gary JONES, CLAUDE ALPHONSO
  Podobna sytuacja u mnie. Pan Gary Jones niby załatwił pożyczkę w First Investment Bank ,kazał założyć ...
   
 • Norbert Piasecki 13.12.2017 05:28
  RE: Pożyczki bez KRD – kto daje, kto odmawia
  Jeśli pan podaje, że wszystkie dziadowskie firmy sprawdzają to warto wymienieć te dziadowskie. Wystarczy ...
   
 • adam 11.12.2017 20:13
  bajdy adelajdy
  głupoty tu opisujecie wszystkie dziadowskie firmy pozabankowe sprawdzają wszystkie bazy wiec ten kto ...
   
 • Janusz 11.12.2017 16:34
  Nie polecam Credit Company
  Podpisali ze mną umowę i nie wypłacili pieniędzy...