Strona główna » Rozgryzamy finanse przez internet » 100% wiarygodny prywatny kredyt 4,6%

100% wiarygodny prywatny kredyt 4,6%

Ogłoszenie z Ogłaszamy24 jest dokładnie tak zatytułowane. Ma to być 100% wiarygodny kredyt od osoby prywatnej. Oprocentowanie to tylko 4,6% i jest niższe od wszystkich nawet najtańszych kredytów gotówkowych w zwykłych bankach. To jest egzemplifikacja jak nie dać się wpakować w taką ofertę pozabankowego kredytu ratalnego.

Jeśli ktoś pisze sam o swojej ofercie, że jest w 100% wiarygodna to od razu coś tu nie gra. Prywatne kredyty skończyły się. Aktualnie wykonywanie takiej działalności wymaga zarejestrowania sp. z o.o. lub S.A. i zalegalizowanie działalności w rejestrze w KNF. A 4,6% to jest poziom oprocentowania dla super wiarygodnej finansowo dużej firmy. Prywatnie to nie możliwe.

Ogłoszenie wygląda dokładnie tak:


Pojawia się na miejscu #1 w wynikach wyszukiwania portalu Ogłaszamy24 (zobacz wpis czym jest Ogłaszamy24) na słowo „kredyt”. Jest promowane regularnie. Zamieszczone zostało pierwotnie 19 sierpnia 2019 o godzinie 01:28.

Wyniki wyszukiwania wyglądają tak:


Jak widać ogłoszenie jest niskiej jakości a jednak inwestuje się w podbijanie go. Zostało dodane do miasta Słupsk ale ma to pomniejsze znaczenie bo usługa jest przez email.

Jak to działa?

Kontaktujesz się przez email. Podajesz swoje dane, ile chcesz pożyczyć. Dostajesz wygenerowane elektroniczne dokumenty z wpisanymi Twoimi danymi oraz danymi jakiejś innej osoby bądź instytucji. Jeśli masz wątpliwości to szybko są rozwiewane ponieważ odpowiadający na emaile są doskonale przygotowani na każdy scenariusz rozmowy. Potem masz już 100% pewności wypłaty kredytu na tych super warunkach. Pozostanie tylko opłacić ubezpieczenie bądź transfer – lub jedno i drugie po sobie. Jeśli nie płacisz to otrzymasz informacje o próbie wyłudzenia kredytu lub niewywiązania się z umowy. Pojawiają się konsekwencje, kary, odszkodowania. Jeśli dasz wiarę w to wszystko to po wpłacie pojawi się kolejne żądanie inne wpłaty. Przy każdej odmowie będą pojawiały się konsekwencje, kary i znów odszkodowania. Po paru dniach przerwania odpowiadania na emaile kontakt się urwie.

Podsumowanie

Prywatne kredyty zakończyły swoje królowanie. Takie ogłoszenia mają na celu wpłaty. Oprocentowanie dla osób szukających ofert poza bankiem praktycznie zacznie się powyżej 10% a zakończy na prawie 2000%. Przeciętny pozabankowy szybki kredyt ratalny jest oprocentowana na poziomie 75 – 120% a ostateczna oferta i tak zależy od oceny zdolności kredytowej i wiarygodności – ale pożyczkobiorcy a nie pożyczkodawcy prywatnego z emaila.

Dodaj komentarz / opinie

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.