Pożyczki przez Internet » Kredyt z niską prowizją | BNP Paribas

Kredyt gotówkowy

Logo BNP Paribas
10.43%
RRSO
4.40%
oprocentowanie
11.90%
prowizja
10 000,00 zł
kredyt online dla każdego
30 000,00 zł
kredyt online z Pl@net
200 000,00 zł
maksymalny kredyt w oddziale banku

Pożyczka do 10 000,00 zł dostępna jest online bez konieczności wychodzenia z domu i nie wymaga korzystania z żadnych innych usług banku. Dla użytkowników bankowości elektronicznej Pl@net jest to kwota do 30 000,00 zł. Kwoty wyższe do 200 000,00 zł wymagają wizyty w oddziale banku. Wnioski można składać przez internet lub przez telefon. Klient może rozłożyć zobowiązanie na 60 miesięcznych rat. Oprocentowanie jest stałe w całym okresie kredytowania. Ubezpieczenie nie jest wymagane i jest ono opcjonalne. 

Główną zaletą banku jest możliwość wypłaty pieniędzy jeszcze tego samego dnia i dotyczyć to będzie znakomitej większości klientów. Dzięki procedurze z minimalną ilością formalności i automatycznemu procesowi weryfikacji decyzja o przyznaniu lub odmowie finansowania może być wydana w ciągu kilku minut po poprawnym wysłaniu wniosku przez internet.

Oferta jest skierowana do osób, które szukają taniego kredytu z szybkim przelewem na konto bez konieczności dopełniania formalności w oddziale – iGotówka. Klienci muszą posiadają zdolność kredytową.

Kredyt przez Internet bez wychodzenia z domu iGotówka

Możliwe jest złożenie wniosku online. Jest to prosty wniosek kontaktowy i wygląda on tak:

Wniosek online kontaktowy
Kliknij aby powiększyć

Na marginesie: pojawia się tu mały problem z ochroną danych osobowych ponieważ formularz można wysłać bez zaznaczania jakiejkolwiek zgody.

Po wysłaniu wniosku kontaktowego ekspert banku szybko oddzwoni ale nie wcześniej niż o 8:00 rano w dzień roboczy.

Dla nowego klienta maksymalna kwota kredytu online to 10 000,00 zł. Bardzo mało biorąc pod uwagę oferty konkurencji z wdrożonymi znacznie wcześniej procedurami do pełnego świadczenia usług kredytowych przez internet od A do Z czyli od wysłania wniosku poprzez decyzję i przelew środków bez żadnej konieczności wychodzenia z domu do oddziału banku.

Dla klienta banku korzystającego z Pl@net sytuacja wygląda inaczej – możliwy jest kredyt online do 30 000,00 zł.

ocena
[W sumie: 2 | srednia:4.5]