Faraon24 » Znajdź pożyczkę – jak to działa?

Znajdź pożyczkę – jak to działa?

faraon24.pl

W Faraon24 dodaliśmy możliwość wyszukiwania pożyczek online. Do dyspozycji oddaliśmy wygodne suwaki do określania terminu i okresu oraz dodatkowe filtry pozwalające wyszukać konkretny typ pożyczki.

Funkcjonalność

Wyszukiwanie pożyczek online w Faraon24

Początkowe ustawienie suwaków nie ma wpływu na wyniki wyszukiwania. Pokazane są wszystkie dodane oferty. Aktualnie dodajemy kolejne oferty i zmieniamy prospekty informacyjne na bardziej czytelne i przyjazne dla urządzeń mobilnych.

Zmieniając pozycje suwaków wyniki natychmiast są filtrowane. Znikają pożyczki nie spełniające zadanych kryteriów i pojawiają się te, które je spełniają.

Korzystając z dodatkowych filtrów można znaleźć konkretny typ pożyczki. Do wyboru są ratalne, chwilówki oraz darmowe pożyczki. Filtry pozwalają również wyszukać bardziej specjalistyczne produkty ze szczególnym uwzględnieniem klientów już zadłużonych – są to pola BEZ BIK oraz BEZ KRD.

Dodatkowo możemy pokazać oferty tylko i wyłącznie bez zaświadczeń o dochodach (wysyłki) tj. na sam dowód osobisty oraz takie, których weryfikacja tożsamości odbywa się bez groszowego przelewu weryfikacyjnego.

Legenda

Legenda to opis użytych oznaczeń w wynikach wyszukiwania. Wizualnie oznaczone są oferty spełniające wymagania MultiPożyczki oraz 1. za darmo.

MultiPożyczka pozwala wykorzystywać kolejną darmową pożyczkę do spłaty poprzedniej darmowej. W ten prosty sposób można wydłużać czas nieoprocentowanej umowy. Firmy spełniające wymagania MultiPożyczki nie wpisują do BIK udzielonych pożyczek oraz nie korzystają z bazy danych Credit Check.

1. za darmo oznacza, że oferta objęta jest promocją. Jedynym jej warunkiem jest terminowa spłata.

Pozostałe skróty są dokładnie wyjaśnione na stronie wyszukiwarki.

Lista wyszukanych pożyczek online

Wyniki wyszukiwania Faraon24

Lista jest odświeżana za każdym „dotknięciem” pól wyszukiwania i suwaków. Wyniki sortowane są domyślnie według daty dodania. Dzięki temu można mieć pewność, że nie są to wyniki sponsorowane.

Łatwo zauważyć, że dodajemy wszystkie zweryfikowane produkty online ze szczególnym uwzględnieniem tych, które nie pojawiają się w innych branżowych portalach. Nie pojawiają się w innych portalach ponieważ nie uczestniczą w systemach partnerskich tj. nie wypłacają prowizji właścicielom portali za pozyskanie klienta. W Faraon24 sytuacja wygląda zgoła inaczej co jest naszą największą zaletą.

Zalety wyszukiwarki pożyczek online Faraon24

Podstawową zaletą jest wspomnie wdrażanie wszystkich zweryfikowanych pożyczkodawców. Podstawową weryfikację prowadzi Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) za sprawą swojego Rejestru Instytucji Pożyczkowych (RIP). Następnie firma jest dodatkowo weryfikowana przez nasz zespół.

W RIP nie znajdują się wszyscy legalnie działający pożyczkodawcy w Polsce. Istnieje wiele zagranicznych firm, które oferują Polakom swoje usługi przez internet. One również są weryfikowane i dodawane dla pełnej satysfakcji użytkowników Faraon24.

Lista wyników wyszukiwania jest ta przygotowana aby od razu pokazywać najważniejsze parametry. Ze świecą można szukać takich danych w innych portalach a najlepiej z lupą. Inne konkurencyjne do Faraon24 portale stronią od podawania informacji mogących zniechęcać pożyczkobiorców. W Faraon24 dbamy o Waszą oszczędność! Pokazujemy zalety i wady takiego sposobu pożyczania.

Maksymalne RRSO jest jednym z najczęściej pomijanych parametrów. Tu pokazujemy to od razu. Dzięki temu można porównać oferty bardziej szczegółowo i wybrać naprawdę korzystną. Ma to szczególne znaczenie przy darmowych pożyczkach ponieważ w przypadku braku terminowej spłaty promocja jest natychmiast anulowana i od początku naliczane są koszty, które przeważnie maksymalne RRSO dobrze obrazuje.

Jak widać Faraon24 dba o interes pożyczkobiorców, interes pożyczkodawców jest marginalny. Dowiedz się więcej jak zarabiamy na Faraon24 oraz jak działa Faraon24.

Opinie internautów

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.