Faraon24 » Czy pożyczki przez internet są bezpieczne?

Czy pożyczki przez internet są bezpieczne?

Loading

Są bezpieczne. Każda strona internetowa za pośrednictwem której kredytodawcy oferują swoje produkty jest przygotowana według rygorystycznych reguł. W dobie ogólnodostępnego internetu to szczególnie sektor finansowy jest narażony na liczne cybernetyczne zagrożenia. Dlatego też sektor finansów jest najbardziej zabezpieczony ze wszystkich usług sektora online.

Po wybraniu “otrzymaj” zostaniesz przekierowany do strony internetowej kredytodawcy. Przekierowanie może nastąpić przez przekierowanie podstroną lub bezpośrednie. Zostaniesz poproszony o podanie paru danych osobowych oraz numeru swojego rachunku bankowego.

Zestawienia i porównania ma charakter informacyjny: dołożono wszelkich starań o aktualność danych w tabelach. Może być wykorzystywane jako pomoc dydaktyczna niekomercyjna. Dane mają charakter informacyjny i nie należy ich traktować jak wiążącej oferty. Wiążąca oferta zostanie przedstawiona po przejściu na stronę pożyczkodawcy. Parametry oferty z czasem będą ulegać zmianom. Aktualizacje danych odbywają za każdym razem kiedy zostanie przesłany raport o aktualizacji od partnerów.

Każdy osoba zaciągająca pożyczkę w instytucji pozabankowej działa na własną odpowiedzialność i nie może rościć sobie żadnych praw względem i wobec Faraon24.

Każda firma pożyczkowa jest zarejestrowana w rejestrze RIP prowadzonym przez KNF. Każdy podmiot broker jest zarejestrowaną firmą według prawa kraju rejestracji. Każda sieć reklamowa została wymieniona w naszej dokumentacji.