Faraon24 » Pożyczki bez BIK i KRD

Pożyczki Internetowe bez BIK i KRD

Anturaż niekorzystny. Zadłużenie w BIK & KRD unicestwiły opcję bankowe. Równoległe zadłużenie w BIK i KRD sprawiają, że kredyt zaczyna być bardzo trudnym. Trudne kredyty można jednak realizować. Wielkich kwot nikt nie obiecuje (chyba, że dysponujemy nieruchomością pod zastaw). Na liście bezpośredni kredytodawcy oraz biura pośrednictwa.

Habza Finanse
nazwa
Warszawa,
Bydgoszcz,
Zwoleń ,
gdzie formalności
20%
wysokość prowizji
tak
konsolidacja
Supergrosz
nazwa
przez internet
gdzie formalności
41%
wysokość prowizji
nie
konsolidacja
Smartpożyczka
nazwa
przez internet
gdzie formalności
0%
wysokość prowizji
nie
konsolidacja
Proficredit
nazwa
cała polska
gdzie formalności
55%
wysokość prowizji
nie
konsolidacja

Wysokość prowizji

Z racji zwiększonego ryzyka kredytowego prowizje są również zwiększone. Habza Finanse pobiera 20% prowizji natomiast doliczyć do tego trzeba będzie prowizję pożyczkodawcy bezpośredniego. Pozostałe firmy to prowizja własna.

Lekarstwo

Trudniej niż pożyczyć jest zdobyć środki ze sprzedaży własnego mienia. Pamiętajmy, że jeśli do gry włączył się już komornik sądowy to nadrzędnym celem powinno być zdobycie gotówki. Dodatkowa praca i sprzedaż niepotrzebnych przedmiotów to najlepsze przed-pożyczkowe lekarstwa.

Nowy początek

Pożyczki tego typu służą  najczęściej do spłaty wcześniejszych zobowiązań. Po wyczyszczeniu BIK i KRD będzie można korzystać ponownie z usług banków w zakresie kredytów.

Anturaż

Czyli otoczenie BIK i KRD wpływają niekorzystnie na zdolność kredytową w bankach (zobacz i porównaj koszty na liście pożyczek bankowych na raty). Aby ten trend odwrócić skutecznym lekarstwem jest dodatkowa praca i sprzedaż niepotrzebnych przedmiotów a następczo kredyt pozabankowy.