Pożyczki przez Internet » Już teraz szybka pożyczka od ręki. Realizacja w 15 minut, na sam dowód.

Już teraz szybka pożyczka od ręki. Realizacja w 15 minut, na sam dowód.

Jakie firmy udzielą pożyczki w 15 minut? Czy to tylko hasło reklamowe czy prawdziwy czas procedury od A do Z. A co z zaświadczeniami – czy nie są potrzebne. Potrzebna ekspresowa pożyczka przez internet z szybką realizacją przelewu? Uzyskaj natychmiastowy dostęp do takich ofert!

Czas 15 minut dotyczy dwóch części całości procedury udzielania pożyczki przez internet:

primo – część pierwsza: wypełnienie wniosku nie zajmuje więcej niż kwadrans

secondo – część druga: wydawanie decyzji zazwyczaj trwa krócej niż kwadrans

ale.. zawsze jest jakieś ale: niektóre firmy owszem natychmiast wykonają przelew i nawet nie w ćwierć godziny ale natychmiast ale… niektóre zrobią to po paru godzinach, następnego dnia albo po weekendzie a niektóre zrobią to nawet w nocy od razu bez względu nawet na święta i dniu ustawowo wolne od pracy.

Duże pożyczki -> polecane pożyczki na raty przez internet w 15 minut bez zaświadczeń:

więcej ofert na naszej podstronie z pożyczkami gotówkowymi na raty tutaj ↓

Jak szybko pieniądze trafią na konto?

Wszyscy wiemy, że przelewy pomiędzy tymi samymi bankami realizowane są natychmiast bez względu dzień i porę; przelewy między różnymi bankami realizowane są według sesji ELIXIR. Istnieje jeszcze inny sposób na transfer środków na konto klienta przyspieszający realizację przelewów między różnymi bankami – to szybkie płatności online. Część pożyczkodawców korzysta z usług BlueMedia szybkie przelew.

Dzięki temu, że pożyczkodawcy mają konta w wielu bankach i dodatkowo korzystają z BlueMedia przelew pożyczki na konto klienta trafia natychmiast po jego zleceniu bez względu na bank, w którym klient ma prowadzony rachunek ROR.

Algorytm odczytuje na podstawie numeru IBAN przypisanego do rachunku bankowego nazwę banku. Znając nazwę banku system wybiera czy przelew zostanie wykonany bezpośrednio konta pożyczkodawcy na konto klienta czy zostanie użyta szybka płatność online np. wskazana usługa BlueMedia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu pieniądze trafią na konto w mniej niż 15 minut. W praktyce będzie to od 20 sekund do 2 minut.

To dotyczy szybkości przesyłania pieniędzy po zleceniu przelewu. Przed zleceniem przelewu musi zostać wydana pozytywna decyzja kredytowa.

Czy decyzja kredytowa wydawana jest w 15 minut?

Najczęściej decyzja kredytowa wydawana jest w czasie krótszym niż 15 minut. Wszystko uzależnione jest od pożyczkodawcy i wdrożonej procedury.

Pożyczki w małych kwotach do 500 PLN najczęściej nie wymagają ręcznej interwencji analityka potwierdzającego dane, nie wymagają dodatkowej weryfikacji dochodów czy weryfikacji telefonicznej i mogą być udzielane natychmiast.

Duże kwoty często takiej weryfikacji wymagają i pomimo wydania szybkiej decyzji kredytowej czas pomiędzy decyzją a zleceniem przelewu może wydłużyć się nawet do następnego dnia roboczego.

Jak działają pożyczki w 15 minut?

Nie ma tu czasu na opóźnienia / lagi. Pożyczki 15-minutowe wyróżniają się  natychmiastową odpowiedzią serwera na składane zapytanie. Niektóre firmy udzielają pożyczek wręcz automatycznie i potrzebują do tego bardzo sprawnej infrastruktury sieciowej. Sprawdźmy z jakich serwerów korzystają firmy udzielające szybkich pożyczek.

Serwer Vivus prowadzi do Redwood Shores w USA przez IP 45.60.19.69 należący do organizacji Incapsula Inc przeniesionej do Imperva a właściwie Imperva FlexProtect. To lider cyber-bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że tak wielka marka firmy 4Finance jak Vivus korzysta z tego serwera. Jest szybko, jest w mgnieniu oka, serwer odpowiada po prostu natychmiast i wszystko odbywa się szyfrowanymi łączami. Szyfrowanie zapewnia protokół SSL wydany przez DigiCert SHA2 Secure Server CA (DigiCert Trusted Root Authority Certificates).

Serwery Miloan to wyprawa przez San Franciscow stanie Kalifornia w USA. Przechodząc przez stronę Miloan łączymy się z IP 104.20.185.67 należący do organizacji Cloudflare Inc. Cloudflare znany jest z wielu usług poprawiających jakość połączenia z faktycznym serwerem – działa na zasadzie Proxy czyli bramy pośredniej. Do proxy kierowane jest zapytanie klienta, ten bezpiecznie przekazuje je niejawną drogą do właściwego serwera i jak piłeczka trafia z powrotem klienta bardzo bezpieczną drogą – domorośli hakerzy nie mają tu czego szukać, profesjonaliści od bezpieczeństwa także w większości mieli by problemy aby coś tam namieszać. Jest szybko i bezpiecznie i tak ma waśnie być w szybkich pożyczkach. Za bezpieczeństwo przysyłania danych osobowych i finansowych odpowiada protokół SSL oparty na szyfrowaniu sha256RSA via Sectigo RSA Domain Validation Secure Server CA wydany przez Sectigo Limited.

A Finbo na swój serwer wybrało lokalizację w miejscowości Munchen w Niemczech. To IP 18.185.183.208 należące do A100 ROW GmbH. Warszawę od Munchen dzieli 1073 km – to dużo dla transportu tradycyjnego ale sygnał elektroniczny podróżuje z prędkościami zbliżonymi do prędkości światła (w końcu większość trasy prowadzi przez światłowody). Taki odcinek po światłowodzie sygnał pokonuje w czasie 0.004 sekund świetlnych – oznacza to, w ciągu jednej sekundy sygnał może taki odcinek pokonać 250 razy! Aby dane pożyczkowe były bezpiecznie przesyłane wdrożono szyfrowanie SSL oparte podobnie jak w Miloan na sha256RSA z tym, że certyfikat szyfrujący wydał Amazon.

Pytania o pożyczki w 15 minut bez BIK

O kredytach bez BIK narosło wiele legend – dosłownie. Większość rzeczy, które można przeczytać w sieci a tym bardziej na portalach tak zwanych pożyczkowych to blaga, HOAX, mistyfikacja czy innymi słowy manipulacja mająca tylko jeden cel – wypełnienie wniosku bez troski o to co stanie się dalej z klientem. Brak rzetelnych informacji to prawdziwa plaga. Rozwiejmy więc kilka istotnych mitów nie tracąc czasu na owijanie w bawełnę. Na zasadzie pytań i odpowiedzi (a’la FAQ) dowiesz się jak to jest z firmami, które (rzekomo) udzielają kredytów bez sprawdzania BIK w 15 minut.

pytanie #1: co to znaczy być wpisanym do BIK?

odpowiedź #1: każdy kto ma kredyt w banku, SKOKu lub pożyczkę w wwiększości firm pożyczkowych ma wpis w BIK ponieważ znajdują się tam dane o zaciągniętych zobowiązaniach, trybie ich spłacania i niespłacania; po spłacie dane są tam przechowywane jeszcze przez 5 lat

pytanie #2: co to jest zły BIK?

odpowiedź #2: zły BIK to niespłacane zobowiązania kredytowe, są one odnotowywane jeśli nie spłacamy zobowiązania powyżej 60 dni; do 60 dni mamy jeszcze czas aby sytuację wyprostować i mieć dobry BIK.

pytanie #3: co to jest dobry BIK?

odpowiedź #3: dobry BIK to po prostu spłacane zobowiązania bez zaległości powyżej 60 dni – kropka.

pytanie #4: co to jest scoring BIK (ocena punktowa)?

odpowiedź #4: na to pytanie doskonale odpowiada sam BIK – im więcej punktów (od 1 do 100) tym lepiej

pytanie #5: czy “bez BIK” oznacza tyle samo co “dla zadłużonych”?

odpowiedź #5: nie oznacza to tego samego, oznaczenie bez BIK dotyczy 1) braku historii kredytowej; 2) bez wysyłania zapytania do BIK; 3) bez wpisywania do BIK; 4) z akceptacją niskiej oceny punktowej

Inne usługi przez internet w 15 minut

Szukając w sieci usług dostępnych w 15 minut znajdziemy przede wszystkim szybkie chwilówki i pożyczki pozabankowe online. Dla bardziej zainteresowanych tematem usług piętnastominutowych pomocne mogą być te linki:

Internet w 15 minut – https://www.zgorzelec.info/#!/firmnews/27840 – szybki internet w 15 minut dla posiadaczy łącza telewizji kablowej

Lekcje w 15 minut – https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-03-21/szkoly-zamkniete-do-swiat-minister-edukacji-w-programie-gosc-wydarzen/ – połączenie w celach edukacyjnych z nauczycielem w na 15 minut

15 minut sławy – https://pl.wikipedia.org/wiki/15_minut_s%C5%82awy – słynne stwierdzenie Andy’ego Warhola potwierdzające się, że każdy będzie miał 15 minut sławy – tu dzięki życiu online

Raty w 15 minut – https://www.platformaratalna.pl/ – ciekawa platforma umożliwiająca wzięcie rat na zakup sprzętu online w 15 minut

Dwulatkowie 15 minut dziennie są online – https://www.tvp.info/44437555/internet-zamiast-smoczka-juz-niemal-co-drugi-dwulatek-jest-online – 15 minut dziennie online dla dwulatków to już norma

Od 15 minut do kilku godzin dzienni na internet – https://www.gov.pl/attachment/9e594c50-6154-4e7b-bbd4-d3bb9d045bd7 – czas poświęcany średnio przez każdego obywatela na sprawy internetowe

Leasing w 15 minut online – https://marekmytych.pl/blog/leasing-online – usługi leasingu dostępne w kwadrans

15 minut Cyberpunka 2077 – https://www.wprost.pl/technologie/10246649/cd-projekt-pokazal-15-minut-rozgrywki-z-cyberpunk-2077-i-godzinna-sesje-qa.html – najbardziej oczekiwana gra Cyberpunk 2077 pokazana przez 15 minut

Są to linki uzupełniająca, mogą pomóc dla autorów prac magisterskich, doktoranckich i innych materiałów dla szkolnictwa wyższego w celu analizy i zestawienia różnych trendów usług dostępnych w 15 minut przez internet i dla internetu.

 

ocena
[W sumie: 0 | srednia:0]